Tokio Hotel info

22. května 2007 v 16:33 | sasinka14 |  Tokio Hotel

HISTORIE TOKIO HOTEL

Kluci pocházejí ze sousedního Německa a jsou čtyry- Bill, Tom, Gustav a George. Nejdřív zpívali samotní Bill a Tom ale jednou se na jejich konzert šli mrknout Gustav a George, líbilo se jim jak kluci zpívají, dali se dohromady a vznikl Devilish. Pak to ale chtělo změnu a dali si jméno Tokio Hotel. Tento název odůvodnili tak, že TOKIO- město a HOTEL- že jak furt cestují, tak sou prý ubytování v hotelech. Už několikměsíců je na světě jejich CD Schrei z kterého je i pilotní píseň Durch den Monsun (Monzunem). Natočili k němu klip, který byl velmi žádaný vna Vivě plus v pořadu Get the clip. Další singl je Schrei a je to taková vyřvávačka. Bill ho má prý nejradši protože je to jaká si komunikace s publikem při konzertech. A to možná nevíte, že Tom se dal taky na zpěv, nebo aspoň zatím nazpíval singl Schwarz.
NĚCO O TOKIO HOTEL
Ačkoliv je členům skupiny Tokio Hotel teprve 16-19 let, hudba patří od jakživa k jejich životu. Hlavní zpěvák a textař Bill (16) zpívá a píše texty od devíti let. Jeho dvojče Tom (16) hraje už šest let na kytaru a stejně jako bratr byl "vyučen" hudbě od nevlastního otce. Dvojčata v sobě objevila společnou lásku k hudbě a vydala se stejnou cestou. V deseti letech začali pracovat na jejich talentu. Jen dva roky poté se potkali na koncertě v jejich rodném městě Magdeburku s baskytaristou Georgem (19) a s Gustavem (17), který hraje na bicí. Založili Tokio Hotel a ihned se pustili do skládání jejich nových písní. Gustav, který hraje šest let na bicí, využil své zkušenosti s předešlou kapelou.
Jen půl roku po jejich setkání, hrají TH v mnoha klubech v Magdeburku. "Byli jsme téměř každý víkend na pódiu a získávali jsme první zkušenosti jako skupina." Publikum bylo nadšené z jejich show a z netradičního výstupu.
Netrvalo dlouho než na sebe upozornili hudební průmysl. Před rokem začali TH spolu s textařským a producentním týmem z Hamburku vést jejich hudbu na profesionální úroveň.
"Nemysleli jsme si, že to půjde tak rychle. Ve studiu jsme se cítili skvěle a jak opadlo první vzrušení, začali jsme tvrdě pracovat a každou volnou minutu našich prázdnin jsme strávili s týmem ve studiu. V tomto čase jsme se hodně naučili a jako skupina jsme se ještě více sblížili."
Když vyšlo jejich album, zeptali se Billa novináři, jak může 16-ti letý kluk zpívat "žij každou sekundu"(Lebe die Sekunde) , když ještě nic nezažil. Odpověděl:"Jistě jsem už něco zažil a já, dnešní mladý člověk, beru svět kolem pravdivě a bez iluzí. také to můžu vyjádřit v textech písní, které některým lidem znějí dospěle"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama