Co je to EMO???

12. června 2007 v 14:47 | sasinka14
Emo je často mylně považován za jakýsi styl oblékání, ale není tomu tak. Lidé kteří jsou Emo jsou velmi emociálně založení a nebojí se své city dávat najevo.
Emo Boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti.
Emo Boys se oblíkají do těsných kalhot a triček. Malujou si černý linky a mají husté vlasy, které jim visí do obličeje (většinou černé).
Ačkoliv hodně lidí si myslí že Emo boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávají si zápěstí, se velmi mýlí! Emo boys jsou kluci kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že kluci nebrečí a vždy jsou silní.
Emo boys jsou velmi speciální a rozhodně ti nejsladší a nejkrásnější typy kluků který můžete potkat! Vyjadřují se skrz umění a hudbu a mluví velmi lyricky. Emo boys poslouchají například Silverstein, bright eyes, hellogoodbye, the used, My Chemical Romance, hawthorne neights, sugarcult.
Emo Styl hudby, který už podle názvu obsahuje hodně emocí. Jednou je muzika klidná, pomalá, jindy zas velmi hlasitá a dalo by se říct uřvaná. V písničkách ovlivněné emo se často vyskytují slzy a šepot.
Emo girls
Emo girls jsou holky, které se oblékají především do černé, ale snaží se oblékat i veselé barvy, však černá stále převažuje. Jsou citově založené a poslouchají především emo music. Jsou hodně často smutné, buď se téměř nesmějí, nebo se smějí jen ve společnosti, ale v soukromí jsou smutné. Většina emo girls jsou vegetariánkami, nebo se alespoň snaží omezit konzumaci masa. Některé májí sklon k řezání zápěstí, ale zas tolik jech není - snaží se to skrýt dlouhými rukávy, nebo velkým množstvím náramku.Stejně jako emo boys, obvykle chodí se sklopenými hlavami a neradi mívají oční kontakt s neznámými lidmi. Obvykle ví, co si ostatní emo kids myslí a cítí.

Emo boys
Emo boys jsou kluci, kteří nechtějí následovat myšlenky středního proudu naší společnosti. Oblékají se do těsných kalhot a triček. Malujou si černé linky a mají vlasy, které jim visí do obličeje. Hodně lidí co si myslí, že emo boys jsou slaboši co jenom brečí a pořezávají si zápěstí, ale velmi se mýlí - emo boys jsou kluci, kteří se nestydí za svoje emoce protože společnost si myslí, že klucinebrečí a vždy jsou silní. Mluví velmi lyricky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama